Професійна гігієна порожнини рота

Незадовільна гігієна порожнини рота є основною причиною виникнення карієсу та інших стоматологічних захворювань. Лікувально-профілактичні заходи, що виконуються в умовах стоматологічного кабінету, дозволяють видалити зубні відкладення, провести протизапальну і ремінералізуючу терапію, і, тим самим, зміцнити зуби і ясна.

Професійна гігієна порожнини рота проводиться стоматологом і полягає в механічному видаленні зубного нальоту і каменю зубів. Періодичність проведення процедур визначається в індивідуальному порядку і залежить від стану порожнини рота пацієнта.

Комусь лікувально-профілактичні заходи необхідні 1 раз на 3 місяці, однак для більшості людей процедур, проведених 1-2 рази на рік, цілком достатньо. Після цієї процедури стоматолог допомагає пацієнту підібрати відповідні засоби гігієни для догляду за порожниною рота в домашніх умовах, а також дає рекомендації з харчування та догляду за яснами і зубами.

Професійне чищення зубів дозволяє вдвічі знизити захворюваність карієсом і пародонтитом.

Контакти

Підпишіться на наші новини та акції

Інформація

Стоматологічний кабінет Dent Light надає послуги з лікування зубів для пацієнтів будь-якого віку. Пропонуємо великий вибір варіантів лікування і матеріалів за демократичними цінами. Застосовуємо сучасні методики від провідних спеціалістів. Усім клієнтам забезпечуємо індивідуальний підхід, а постійним - знижки.

© 2017-2019 Dent Light. Всі права захищені | Розроблено Dent Light (Дент Лайт)