Терапевтичне лікування

Терапія в стоматології – це лікування карієсу, його ускладнень та лікування тканин, що охоплюють зуб (пародонт). Карієс – мультифакторне захворювання зубів, що призводить до руйнування твердих тканин зуба. Для лікування карієсу на теперішній момент найчастіше використовують фотополімерні матеріали та склоіономерні цементи. В клініці ми використовуємо імпортні матеріали зі Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Швейцарії, Японії та інших країн. Це дає нам можливість забезпечувати пацієнтам довготривалість реставрацій та високий естетичний результат.

При несвоєчасному лікуванні карієсу, процес руйнування зуба продовжується і інфекційні агенти потрапляють до пульпи зуба. Пульпою називають частину зуба, що вміщає в себе кровоносні і лімфатичні судини та нервові закінчення. З часом імунні сили організму реагують на наявність пошкодження пульпи і виникає захворювання, яке називається пульпітом. Лікують пульпіт за допомогою видалення пульпи і подальшого пломбування (обтураціі) кореневого каналу (чи каналів, якщо їх декілька). На кожному з етапів лікування пульпіту дуже важливо використовувати якісні інструменти, дезінфікуючі розчини та пломбувальні матеріали.

Останнім часом лікування кореневих каналів відокремилося в терапії в дисципліну, що називається ендодонтія. Викликане таке поглиблення було надзвичайною важливістю адекватного лікування кореневих каналів та розвитком технологій Окремою частиною терапевтичної стоматології є лікування тканин пародонту або парадонтологія. Якщо Ви стали помічати під час чищення зубів кров, то обов'язково потрібно звернутися до лікаря. Також Вас повинні занепокоїти неприємний запах з рота і наявність нальоту і зубних відкладень. На жаль, поширеність різних форм захворювань ясен сягає майже 100% у людей старших за 30 років. Саме тому лікарі нашого кабінету радять пацієнтам звертатися до них 1 раз на 6 місяців з метою профілактики захворювань і для планового огляду.

Ми не можемо гарантувати Вам, що хвороби зубів і ясен оминуть Вас стороною, але за умови регулярних відвідувань, повноцінної гігієни в домашніх умовах та професійної гігієні двічі на рік, ризик виникнення карієсу та парадонтиту мінімізується. Доказом того, що регулярна професійна гігієна та відповідальне відношення до здоров'я є ефективними, слугує досвід багатьох країн світу. Якщо все ж таки хвороба ясен виникла, лікар зможе надати Вам кваліфіковану допомогу.

Контакти

Підпишіться на наші новини та акції

Інформація

Стоматологічний кабінет Dent Light надає послуги з лікування зубів для пацієнтів будь-якого віку. Пропонуємо великий вибір варіантів лікування і матеріалів за демократичними цінами. Застосовуємо сучасні методики від провідних спеціалістів. Усім клієнтам забезпечуємо індивідуальний підхід, а постійним - знижки.

© 2017-2019 Dent Light. Всі права захищені | Розроблено Dent Light (Дент Лайт)