Профілактика

Для збереження зубів здоровими потрібно слідкувати за їх гігієною та регулярно (не рідше одного разу на півроку) відвідувати стоматолога.

Слідкувати за ротовою порожниною у дитини необхідно з самого народження. Така гігієна полягає в протиранні ясен вогкою марлею для зняття нальоту та масажу. Коли зуби тільки починають прорізуватись, їх необхідно чистити спеціальною силіконовою щіткою (напальником), а коли дитині виповниться 1 рік, - прийти на прийом до стоматолога. Лікар оцінить стан зубів та дасть рекомендації по догляду. У віці 2-х років зуби потрібно чистити 2 рази на день спеціальною дитячою щіткою та пастою.

Ще одним важливим фактором для збереження зубів здоровими є правильне харчування, рекомендації щодо якого може дати Вам лікар.

Ми пропонуємо такі профілактичні процедури для дітей:

Контакти

Підпишіться на наші новини та акції

Інформація

Стоматологічний кабінет Dent Light надає послуги з лікування зубів для пацієнтів будь-якого віку. Пропонуємо великий вибір варіантів лікування і матеріалів за демократичними цінами. Застосовуємо сучасні методики від провідних спеціалістів. Усім клієнтам забезпечуємо індивідуальний підхід, а постійним - знижки.

© 2017-2019 Dent Light. Всі права захищені | Розроблено Dent Light (Дент Лайт)