Дитяча стоматологія

Кожна мама хоче, щоб в її дитини були здорові і міцні зуби. Однак не всі знають, що стан порожнини рота впливає на здоров’я свого організму, тому так важливо з раннього віку слідкувати за зубами. Тому що саме молочні зуби створюють «фундамент» для постійних зубів. Одна з найбільш розповсюджених помилок у тому, що тимчасові зуби не потрібно лікувати.

Не можна забувати, що емаль молочних зубів надто «слабка» в протистоянні хворобам – ось чому карієс у дітей швидко розвивається. Чим більше встигнуть постраждати молочні зубки, тим вище ризик того, що постійні зуби також не будуть здоровими.

Вчасно не вилікувані молочні зуби – це вогнище хронічної інфекції, яке несе загрозу для всього організму. Щоб відбулась фізіологічна зміна молочних зубів на постійні, молочні зуби повинні бути здоровими!

Наші лікарі знаходять спільну мову навіть з найменшими пацієнтами!

Ми використовуємо незвичні пломби. Кольорові!

Ці кольорові пломби не тільки захищають уражені зубки, але й подобаються діткам!

Таке лікування сприймається зовсім по-іншому. По- перше, діти вважають їх прикрасою, по-друге, лікарі дають їм змогу відчути себе трішки дорослішими і самостійно обрати колір!

“ЛІКУВАННЯ – ЦЕ НЕ СТРАШНО, ЛІКУВАННЯ – ЦЕ ДОПОМОГА!”

Контакти

Підпишіться на наші новини та акції

Інформація

Стоматологічний кабінет Dent Light надає послуги з лікування зубів для пацієнтів будь-якого віку. Пропонуємо великий вибір варіантів лікування і матеріалів за демократичними цінами. Застосовуємо сучасні методики від провідних спеціалістів. Усім клієнтам забезпечуємо індивідуальний підхід, а постійним - знижки.

© 2017-2019 Dent Light. Всі права захищені | Розроблено Dent Light (Дент Лайт)